کتاب گل آفتابگردان

اثر ویلیام کندی از انتشارات نگاه - مترجم: غلامحسین سالمی-پرافتخارترین کتاب ها

Ironweed, William Kennedy

عنوان: گل آفتابگردان؛ ویلیام کندی؛ مترجم: غلامحسین سالمی؛ تهران، نگاه، 1383؛ در 319 ص؛ شابک: 9789643511715؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 20 م


خرید کتاب گل آفتابگردان
جستجوی کتاب گل آفتابگردان در گودریدز

معرفی کتاب گل آفتابگردان از نگاه کاربران
لعنت همانطور که در نوشتن خوب لعنتی همانطور که در این کاراکتر ها لعنتی هستند، اما آه تا به قیمتی معروف پروانه خائن Kennedys - یا این آیه است؟ فصل اول را بخوان و به من بگو. من نمی توانم باور کنم که من دو ترم از American Lit داشتم و این پسر هرگز ذکر نشده بود! این چیزهایی است که واقعا من را تسلیم می کند و باعث می شود که من تعظیم کنم و دعای کمی از لطف بزرگی بگویم که من زندگی می کردم که هیچ کتابی برای من محدود نمی شد. و انتظار دارم که این کتاب توسط بسیاری ممنوع شود (اگر چه کندی تا زمانی که ما در مورد این نوع موضوع کمی آزاده تر بود انتشار دادیم)، همانطور که VILE است. بنابراین کثیف است، به طوری عجیب و غریب در قطعات، اما هرگز به اندازه کافی. به عنوان شخصیت اصلی اسکیزوفرنیک ذهن، این داستان در خارج از آنچه که / واقعی بود، بنابراین اگر شما خطوط داستان یا پایان دادن به مبهم نیست، این کتاب را بخوانید. اگر دوست دارید (فقط) داستان های زیبا در مورد مردم زیبا و قوی، این کتاب را بخوانید. من این تجربه را گرامی خواهم داشت. آقای کندی، یک ستاره 5 ساله است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را ناکام گذاشتم و شخصیت های مورد علاقه را با دقت بررسی کردم. این یک تصویر مبهم زندگی در طول افسردگی و شخصیت هایی است که تلاش می کنند با حمایت از یکدیگر یکدیگر را زنده نگه دارند، حتی اگر فقط یک نوشیدنی از بطری را به اشتراک بگذارید. فرانسیس و هلن شخصیت های پیچیده هستند و داستان آنها برای مدت طولانی با من باقی خواهد ماند.

مشاهده لینک اصلی
چه رمان شگفت آور نوشتن خیلی خوب بود، گفتگوهای برخی از بهترین های من در زمان بسیار خوبی خوانده شده بود و مردم واقعی و واقعا (وحشتناکی) ناقص بودند. استفاده از افراد مرحوم به عنوان شخصیت ها، تخیلی و قابل باور بود. چرا سه ستاره؟ من هیچ چیز برای ارتباط با شخصیت های اصلی نداشتم. مطمئنا من با رضایت خودم (به هر حال) همدردی می کنم، اما احساس خودم را از دست دادم، همانطور که زندگی آنها فقط به صورت پاورقی به سایر شخصیت های کوچک بود که من به طرز شگفت انگیزی بیشتر علاقه مند شدم، اما داستان هایش به طور خلاصه لمس شدند. من همچنین Ironweed را به عنوان همانطور که می بینم، پیدا می کنم و نمی توانم در مقایسه با این دو به عنوان خوانده ام. این احتمالا هیچ کمکی به من پیدا نکرد، همانطور که من مرگ می کشم تا یکی از رمان های مورد علاقه من باشد. در مجموع، جنبه های فنی این کتاب تقریبا بی عیب و نقص هستند و اگر بخواهید نمونه هایی از گفتگو کامل و کامل داشته باشید، این کتاب شماست. اما اگر شما دنبال یک کتاب برای ارتباط با شخصیت ها هستید، شاید این کتاب برای شما نباشد.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما برای یک کلاسیک مدرن هستید، این را امتحان کنید. فرانسیس فیلان یک هوی و هولناک است که در طول افسردگی همراه با همسایه خود، یک بار با یک نام تجاری بیس بال بزرگ به نام او زندگی می کند. داستان بسیار ناراحت کننده و خسته کننده است اما پلهن یک شخصیت قابل اعتماد است و یک شخص دوست داشتنی برای بوت شدن است. فرانسیس در اینجا و در حال حاضر زندگی می کند، اما ارواح گذشته از آن رنج می برد. این رمان، پولیتزر را به دست آورد و هرچند آن را خیلی دوست داشتم، نمی دانم اگر آن را سزاوار داشته باشد. پولیتزر به نظر می رسد سیاسی و بسیاری از برندگان به نظر نمی رسد ارزش دارد. این یکی در نوشته های دیدنی و جذاب و در توانایی های شما در قلب شما متمرکز می شود. من فکر می کنم این یک بازی عالی است، به طوری که تنظیمات خود را به خود اختصاص می دهد و من می دانم که این فیلم با جک نیکلسون بود که دوست دارم ببینم. من به آن گوش دادم و صدای جاسوسی راباردز را شنیدم. راوی کامل است. او فرانسیس (Robards الکل بود و باید سیگار دودی داشته باشد) و این نقش را به یک T. مناسب برای گوش دادن به متناسب است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب مانند قدم زدن مستقیم به یک فیلم سیاه و سفید سفید بود که من را از گلو گرفت و اجازه نداد. من فقط نمیتوانستم چیزی را به پایین بچرخانم. فرانسیس فیلان مردی مضطرب است که همیشه از ارواح هایی که از گذشته خود خائن هستند استفاده می کند. و هنگامی که من می گویم خالی از سکنه، این منحصر به فرد ترین فراموش نشدنی است. این کتاب با یک صحنه عالی آغاز می شود، زیرا فرانسیس از طریق یک گورستان با ارواح خانواده و دوستانش، از طریق تفسیر و گفتگو در میان دیگران، سوار می شود. اما من اشتباه نکردم، این کتاب برای جنجالی نیست. کندیس پرتایال زندگی بوم، رگبار و زشت است و جنس و سوءاستفاده برای چندین مورد توهین آمیز و بیش از حد است. این داستان گناه، خشونت و نفرت و همچنین خانواده، بخشش و عشق، در رنجهای قلب شما ظاهر می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گل آفتابگردان


 کتاب جایی که ماه نیست
 کتاب خدمتکارها
 کتاب شگفت زده
 کتاب گلن گری گلن راس
 کتاب مترجم دردها
 کتاب تصرف عدوانی- داستانی درباره ی عشق