کتاب ستوان آینیشمور

اثر مارتین مک دونا از انتشارات بتهوون - مترجم: زهرا جواهری-پرافتخارترین کتاب ها

این احتمالا مبهم ترین کاری مک دونات است که چیزی را می گوید. ستوان Inishmore یک نگاه فانتزی به سازمان های تروریستی ایرلندی است که در اوایل دهه 1990 جزیره Inishmore در جزایر اران قرار دارد. این بازی بر روی یک چرخه انتقام خونین شهر کوچکی تمرکز دارد که در اثر مرگ یک گربه معروف مرد INLA به حرکت درآمد. طبق معمول، بسیاری از طنز McDonagh به ابهام در پشت اخلاقیات فاسد متکی هستند - در این مورد، ما با پدریاک ملاقات می کنیم، که به معنای واقعی کلمه در اواسط شکنجه یک مرد است وقتی که او تماس می گیرد که گربه We We توماس ضعیف است. (این یادآور شخصیت وودی هارلشون در هفت روانپوسته است، یک گانگستر خشن که به طور غیرمعمولی به شیخ تسو بننی وابسته است یا شخصیت رالف فینس در بریجز، یک تبه کار با یک قانون اخلاقی انتخابی سخت است.) اما حتی اگر مک دونگ دوست دارد دوباره تم ها زمان و دوباره، هرگز برای من قدیمی نیست. او یک کمدی و فاجعه / اخلاق و خشونت را با چنین روش منحصر بفردی روبرو می کند، هر یک از نمایشنامه هایش به زاویه مشخصی نزدیک می شود. و در حالی که اکثر نقاشی هایش روی صحنه نسبتا احمقانه است، چیزی بسیار تاریک تر از زیر در می آید و این چیزی است که او واقعا با Inishmore فرق دارد. بهتر از گاوبازی Inishman؛ نه به عنوان Pillowman خوب است. هشدار دهنده اصلی برای مرگ حیوانات (که به دلایلی من را در این نام تجاری خاص کمدی مزاحم نمی کند).


خرید کتاب ستوان آینیشمور
جستجوی کتاب ستوان آینیشمور در گودریدز

معرفی کتاب ستوان آینیشمور از نگاه کاربران
بنابراین گوش دادن به معلم و یکی دیگر از دانش آموزان خواندن 2 صحنه اول این را در کلاس درس در لهجه ایرلندی کاملا خنده دار بود! و پس از آن تلاش برای انجام آن خودم با یک شریک بود حتی بیشتر و سرگرم کننده است. در ابتدا این خنده دار و مسخره بود، هر چند که پایان کمی ... خیلی ... بالا. و حتی اگر این بسیار خنده دار بود من به خصوص از همه کشتن گربه ها نخواستم ... اما من حساسیت ندارم، من فقط یک بازی را درک می کردم، و حقیقتا خیلی خنده دار بود. پس آره. برای آن بازی که قرار بود در مورد برخی از چیزهای بسیار تاریک و خشونت آمیز بود، آن را لعنتی خنده دار بود، تا پایان ... اما هی، من حدس می زنم این کمدی سیاه و سفید. نه چیزی Id معمولا به عنوان خوانده شده ... 6/10 برای چقدر خنده دار آن بود در حالی که با مقاصد تابو برخورد، واقعا خوب انجام می شود صادقانه است.

مشاهده لینک اصلی
Mad Padraic @، که حتی برای IRA حتی اجازه داد تا به او بپیوندد، به خصوص از تویی توماس دوستش داره. در وهله ی به شدت توصیف شده از وقایع، ویت توماس به طرز وحشیانه ای کشته شده است و Padriac در حال رفتن به خانه برای پیدا کردن @ چه fecking اتفاق افتاده @. Donny (ترسناک): اوه، پدرو، من رو به عقب برگردوندن، حالا. ما می دانیم که دست شما را به دست می گیرید، پشت سر خود را کج می کنید ... دیوی: دنی به او چه می کند؟ دوني به او نگاه مي کند. Davey (گریه): من فقط سعی کردم که به من احترام بگذارم. هیچ بازی ای که من می توانستم به راحتی از آن لذت ببرم (آخرین صحنه با یک اتاق نشیمن با خون خونریزی شده با بدن قطعات @)، اما McDonagh در کمدی سیاه خود را بهترین با ستاد Inishmore است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ستوان آینیشمور


 کتاب اثر پرتو های گاما بر روی گل های همیشه بهار ساکنین کره ماه
 کتاب برفک
 کتاب برادران سیسترز
 کتاب النور و پارک
 کتاب خانه روان
 کتاب بن بست نورولت