کتاب تسلی ناپذیر

اثر کازوئو ایشی گورو از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-پرافتخارترین کتاب ها

Unconused یک بار یک رمز و راز روانشناختی جذب کننده است، طنز خشن از فرقه هنر و مطالعه شخصیت خیره کننده یک مرد که زندگی عمومی او را فراتر از کنترل او تسریع شده است. رایدر، پیانیست مشهور، وارد یک شهر اروپای مرکزی می شود که نمیتواند برای کنسرتی که می تواند به یاد داشته با قبول دادن آن را شناسایی نکند. اما پس از آنکه او با چشم انداز وحشتناک و غم انگیز - و همیشه عجیب و غمگینی به عنوان یک رویا ممکن است می گذرد - او به طور پیوسته متوجه می شود که او در معرض مهم ترین عملکرد زندگی خود است. Ishiguros مطالعات فوق العاده و اصلی از یک مرد که زندگی خود را فراتر از کنترل خود را تسریع شده است در انتشار توسط مفتی، انحراف - و بالاترین ستایش دیده شد.


خرید کتاب تسلی ناپذیر
جستجوی کتاب تسلی ناپذیر در گودریدز

معرفی کتاب تسلی ناپذیر از نگاه کاربران
غولپیکر، فشرده، مبهم و کاملا فوق العاده است. این یکی از آن متون است که به نظر می رسد مناسب برای یک خواننده است که نمی دانند از دست داده اند، به معنای واقعی کلمه، در کتاب خود. روایت، بدون هشدار، از گذشته به حال حاضر و واقعیت به رویاها تبدیل می شود به عنوان راوی به عنوان خواننده در رئالیسم جادویی جهان ساخته شده در خاطرات (به عنوان همه جهان هستند) از دست داده است. ممکن است نقطه خاصی برای رمان وجود نداشته باشد، اما به عنوان یک مطالعه از یک ذهن پراکنده و قدرت غیر قابل پیش بینی حافظه دیده می شود، این رمان قوی و هیجان انگیز است، هر دو به احساسات و تخیل. و توضیح این که یک طنز از جهان جهان از هنر بالا، فریب خورده است؛ این در رمان وجود دارد، اما بیشتر به عنوان یک ابزار روایت برای کشف روابط عمیق تر بین شخصیت ها و جهانشان، که دنیای یک پیانیست حرفه ای است، به عنوان یک نیش زدن در هنر سمبو. من به شدت آن را توصیه می کنم، اما نشان می دهد که یکی از این متن انتظار نیست یک روایت متمرکز و جلا، اما به جای یک کشف فوق العاده، سستی از دست دادن - از دست دادن محل، از دست دادن حافظه، از دست دادن احساسات و با همه آنها از دست دادن خود یا شاید بیشتر از انتشار خود ... اما این واقعا به شما :)

مشاهده لینک اصلی
این رمان دوم من این سال را خوانده ام که واقعا شرح @ شگفت انگیز است. @ Unconsoled بر خلاف چیزی است که تا به حال خوانده ام. این داستان به طرز وحشیانه ای مانند داستان رویا رایدر، پیانیست کنسرت معروف است که موافقت کرده است که در یک شهر اروپایی نامعلوم انجام دهد. پس از ورود، رایدر با شخصیت های مختلفی روبرو می شود که هر کدام خواسته های مختلف و عمدتا ناعادلانه از او دارند که به احتمال زیاد عملکرد خود را از بین می برد. به غیر از این خلاصه ای کوتاه، من احساس می کنم که این رمان را توضیح دقیق می دهد. مرز بین حال و گذشته، خاطرات و تخیل، زندگی رویایی و واقعیت، و حتی بین ذهن و افکار شخصیت های جداگانه، همواره در سراسر این کتاب عبور و مرور می شود. Ishiguro ایجاد جو را در جایی که من اغلب احساس گمراه، گیج و نا امید به عنوان رایدر. و در عین حال من کاملا خوشحال شدم که در این کتاب گم شده ام. مثل این که کتاب دیگری @ amazing @ را امسال بخوانم (Winters Tale توسط مارک هل پرین)، این کتاب احتمالا برای همه نیست. اما اگر شما می توانید یک خواننده بیمار باشید، مایل باشید که کاملا به یک داستان و یک جهان که احساس واقعی و غیر واقعی می کنید، خودتان را شگفت زده کنید.

مشاهده لینک اصلی
این اولین مرحله من برای Kazuo Ishiguro بود. من این را بیشتر از مدت طولانی خواندم من همین الان هم هستم؟ من می دانم که من @ @ @ را خوانده ام همان. شکل @ Unconsoled @ به من اشاره میکند آیا این به خاطر گذشت زمان است؟ داستان Kazuo Ishiguros؟ سبک نوشتن؟ من فراموش می کنم. همانطور که دوست داشتم هر روز از هر کتاب دوباره دیدن کنم. زمان، همانطور که می گویند، باقی می ماند. زمان، به طور موثر این امکان را کاهش می دهد، با این حال من خوشحالم. همانطور که کتاب های بی نظیر خوانده نشده و (امیدوار کننده) بهتر وجود دارد، بنابراین به من الهام بخش برای یک خنده واقعی لطمه می زنم. کتاب هایی که در آن جهان ها به طرز غیر قابل تصور نوشته شده اند، به عنوان مکان واقعی واقعی هستند؛ سرزمین ها، داستان ها، به عنوان یک مکان برای ذهن من برای پیشبرد ایجاد شده است. با این حال هنوز نمی توانم باThe Remains of the Day باقی بمانم @ بدون شک یک کتاب بالاتر از هر لیست باید به عنوان خوانده شده باشد. نه سخنرانی، فقط تفسیر ادبی خوب و شایسته. و اعتراف انواع. تا چه حد طولانی تر می شود تا در بالای لیست قرار بگیرد؟ نه خیلی.

مشاهده لینک اصلی
این مدت طولانی بود که توسط تخیل نامحدود Ishiguros خلق شده بود. ما دنبال رایدر، پیانیست مشهور، از طریق صحنه رویایی پس از رویای صحنه، گاهی اوقات از خنده دار شدن و بعضی اوقات در کابوس، گاهی اوقات هر دو، به دام افتاده می رویم. همانطور که ارکستر را اجرا می کند، یک مرد یک پا را با استفاده از یک میز اتو به عنوان یک قیچی تصور کنید. در عین حال در هر دو حالت فیزیکی و عاطفی. و این تنها یکی از داستان های بسیاری در این کتاب، ناراحت کننده است. شخصیت ها، به استثنای یک پسر کوچک به نام بوریس، همه به طرز وحشیانه خود درگیر هستند و قادر به ارتباط با یکدیگر نیستند. رایدر در طول زندگی خود در یک دنیای متحرک حرکت می کند که فضا ها به طور مداوم تغییر می کنند و زمان به نظر می رسد غیرقابل قبول است و کوچک می شود و گسترش می یابد. بوریس یک موضوع لذت بخش و قابل اعتماد در سراسر است. Ishiguru مطمئنا پسر 9 ساله را دیده است، شاید با یکی زندگی کند. از همه چهره ها، فقط بوریس از زندگی واقعی به نظر می رسد.

مشاهده لینک اصلی
خوب، این یک خواندن استرس بود، و نه مانند اینکه در کابوس (واقعا طولانی) گیر کرده بود. منحصر به فرد و گاهی اوقات خشن، اما به طور کامل صادقانه فکر می کنم از بحث خواندن در مورد آن بیشتر از کتاب خود لذت بردم. من عاشق گورو هستم، اما این کار واقعا برای من انجام نمی شود ... این بار حداقل حداقل اوه و ظاهرا Ishiguro خودش گفته است \"من مطمئن نیستم که همیشه همیشه آن را دوست داشتم.\" تحسین نویسنده به انتقاد از کار خود را، اما مطمئنا اگر حتی او احساس می کند آن را خسته کننده، می تواند کمی کاهش یافته است ؟!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تسلی ناپذیر


 کتاب هرگز ترکم مکن
 کتاب بین دیوانه و رودخانه
 کتاب گربه روی شیروانی داغ
 کتاب جایی که ماه نیست
 کتاب جوخه زمان
 کتاب دره اتاوا